-

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky vymezují práva a povinnosti provozovatele a inzerenta na internetovém serveru www.prehledrealit.cz.

1. Provozovatel serveru

Kontaktní údaje na provozovatele serveru:
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: +420 725 336 599.
Dále jen „provozovatel“.

2. Práva a povinnosti provozovatele serveru

Provozovatel se zavazuje zajistit řádný chod a dostupnost serveru. Dále se zavazuje propagovat server na internetu a v dalších reklamních médiích. Provozovatel má právo na vlastní výběr místa i způsobu prezentace serveru.

3. Práva a povinnosti inzerenta

Inzerentem je každá právnická či fyzická osoba, která se registruje na serveru www.prehledrealit.cz za pomoci registračního formuláře. Dále jen „inzerent“.

Inzerent má právo neomezeně inzerovat nabídky nemovitostí i poptávky po nemovitostech na serveru provozovatele. Dále jen „inzeráty“.

Inzerent má povinnost udržovat jím vložené inzeráty v aktuálním stavu a neplatné inzeráty ze serveru neprodleně odstranit. Fotografie vložené k inzerátu se musí vztahovat k inzerované nemovitosti (fotografie nemovitosti, plány a půdorysy, apod.). V inzerátu je zakázáno prezentovat pouze logo společnosti inzerenta a její služby bez konkrétní nabídky nemovitosti. Inzerent se zavazuje, že nebude úmyslně zneužívat systém nebo jinak přetěžovat server.

4. Podmínky inzerce

Každý inzerát musí obsahovat povinné údaje (kontakt na inzerenta, cenu, základní popis). Inzerát, který tyto údaje nemá vyplněny nebo bude obsahovat nesmyslný či nesrozumitelný text bude provozovatelem bez náhrady odstraněn. Při opakovaném vkládání neúplných inzerátů může být inzerentovi pozastavena inzerce. Všechny inzeráty musí obsahovat cenu. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo na možnost zrušit inzerát, který:

    prokazatelně porušuje Všeobecné podmínky inzerce

    svým obsahem poškozuje provozovatele či třetí stranu

    je v rozporu s platnými právními předpisy České Republiky

    není řádně a včas uhrazen (toto neplatí ve zkušebního období, které platí od zahájení činnosti serveru až do odvolání)

Ve výše uvedených případech má provozovatel serveru právo zrušit inzerát a to i bez upozornění inzerenta na tuto skutečnost. V těchto případech může být inzerce ukončena okamžitě a bez nároku na náhradu neposkytnuté doby inzerce.

Provozovatel nezodpovídá za obsah inzerátu vloženým inzerentem, ani za škodu způsobenou ztrátou nebo poškozením uložených dat.

5. Inzerát a doba platnosti inzerátu

Inzerátem se rozumí umístění realitní poptávky nebo nabídky na serveru. Dále jen „inzerce“.

Doba platnosti inzerátu je 3 měsíce od data vložení, poté bude inzerát automaticky smazán. Provozovatel má právo tuto dobu platnosti inzerátu prodloužit.

6. Reklama na serveru

V případě, že inzerent má zájem umístit na server reklamu (reklamní banner apod.), učiní písemnou objednávkou mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

7. Ceny a slevy

V současné době až do odvolání je veškerá inzerce nemovitostí v neomezeném množství nabídek pro každého ZDARMA.

8. Další ujednání

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny a aktualizace Všeobecných podmínek inzerce bez předchozího upozornění. Inzerent svou registrací na www.prehledrealit potvrzuje bez výhrad svůj souhlas s Všeobecnými podmínkami srveru prehledrealit.cz. Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.6. 2007 a ruší veškerá předchozí ustanovení.

Import dat

    Pro vkládnání inzerátů na server může inzerent využívat automatické importní rozhraní. Toto importní rozhraní lze využít pro vkládání inzerátů z podporovaných realitních softwarů nebo z vlastních aplikací inzerenta. Využití tohoto rozhraní je doplňkovou službou a je třeba ji písemně objednat.

Copyright